درمان فرورفتگی جای جوش ها


۱۹خرداد ۱۳۹۸  ساعت: ۱۰:۲۵

بهبود حداکثری جای جوش‌ها تخصص ماست

تقریبا همه مردم، زن و مرد در طول زندگی خود دورانی از جوش صورت و بالا تنه را تجربه خواهند کرد. اگرچه در بعضی‌ها شدت جوش ها کم، سطحی و بدون جاگذاری بهبود می‌یابند، در بسیاری جوش ها چنان شدید و دیر خوب شونده هستند که منجر به تخریب بافت پوست و ایجاد ناهمواری های ناخوشایند و دائمی می‌شوند. اکنون ناهمواری و کنده‌های جای جوش‌ها یکی از دغدغه‌های جوانان و سنین بالاتر می‌باشد. این کنده ها باعث کاهش اعتماد به نفس، پایین آوردن کیفیت زندگی و ایجاد افسردگی می‌شود. راه‌های غیز تهاجمی و کم تهاجمی بسیاری تا کنون برای درمان جای جوش‌ها پیشنهاد شده و هر کدام اندکی در کاهش چاله ها و کنده‌های جای جوش‌ها موثرند ولی هیچکدام علیرغم هزینه های زیاد و اتلاف وقت بیمار، تغییر چندانی در چهره بیمار ایجاد نمی‌کنند.

نوشتن دارو برای کاهش کنده‌ها فقط به اتلاف وقت بیمار و هزینه بسیار می‌انجامد. درمان اسکار و کنده‌های جای حوش‌ها تنها با کار های علمی و فیزیکی امکان پذیر است بنابراین هم پزشک و هم بیمار نباید دنبال راه حل‌های دارویی باشند. تاثیر روش های غیر تهاجمی و کم تهاجمی نیز اندک است. اگر بیمار دنبال درصد بالایی از بهبودی است، باید به روش‌های تهاجمی تر تن دهد و برای حل مشکل خود وقت بگذارد وگرنه باید در همه عمر از این عارضه رنج ببرد. بهبودی حداکثری جای جوش‌ها، یک کار تخصصی و کارشناسانه است.

ما سالهاست که این کار را به صورت تخصصی انجام می‌دهیم، و هزاران بیمار را با رضایت راهی خانه کرده ایم.ما با اطمینان مدعی هستیم که کیفیت کار ما به هیچ عنوان قابل مقایسه با هیچ جای دیگر نیست و میزان بهبودی در مرکز تخصصی ما حداکثری و کارشناسانه است. ما در سه زمینه: بهبودی جای جوش‌ها و رفع معجزه آسای چین و چروک، بازگرداندن جوانی به چهره و رفع دائمی لک های مقاوم به درمان صورت (ملاسما) تخصص داریم و مطمئن هستیم که در هیچ جای دیگر همچو خدماتی به شما نخواهند داد. لیزر های هموار ساز ما، هر کدام به تنهایی و یا ترکیب آنها با هم، موثر ترین راه برای کاهش اسکار ها و یا کنده های جای جوش‌ها می‌باشد.ولی ناگفته نماند که دستگاه به تنهایی مهم نیست مهم استفاده بهینه از دستگاه و تجربه است.

جوش‌ها و زمینه‌های ارثی

جوش ‌ها و مخصوصا انواع شدید و دیر خوب شونده آن دارای زمینه های ارثی هستند اگر پدر و مادر هر دو دچار آکنه باشند امکان آنکه بچه ها دچار اکنه و جوش شوند بیشتر است.

 

 

 


6991 بازدید از مطلب

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *