جوانسازی و رفع چین و چروک


۱۹خرداد ۱۳۹۸  ساعت: ۱۰:۲۱

چین چروک‌ها و پیری

چین‌وچروک‌ها در زیبایی و در ارزیابی سلامت و پیری پوست جایگاه مهمی دارد. قضاوت مردم از پیر شدن افراد تنها بر پایه تغییرات پوستی و بالاتر از همه چین‌وچروک و افتادی پوست می‌باشد. درمان چین‌وچروک نقش اساسی در بازگرداندن جوانی و شادابی پوست دارد. بنابراین این کار باید به‌خوبی و به‌صورت اساسی انجام شود.

نقش داروها در درمان چین‌وچروک:

داروهای متعددی تاکنون برای درمان چین‌وچروک، تولید و روانه بازار شده است که همه آن‌ها تقریباً بی‌اثر و یا دارای اثرات بسیار کمی هستند. شرکت‌های سازنده این داروها، با تبلیغات و جاروجنجال، فراورده‌های بسیاری را به‌عنوان داروهای برطرف‌کننده چین‌وچروک به پزشکان و مردم تحمیل کرده‌اند که فقط باعث اتلاف وقت و هزینه بسیار برای مردم شده است. بنابراین نباید به این داروها و کرم‌ها امیدوار بود و به نتیجه استفاده از آن‌ها دل بست. اگر کسی خواهان بهبودی چروک‌های خود است می‌بایست به دنبال راه‌های دیگر باشد.

بوتاکس برای رفع کدام‌یک از چین‌وچروک‌ها کم اثر است؟

بوتاکس برای چروک‌های حرکتی که ناشی از باز و بسته شدن ماهیچه‌ها می‌باشند، مثل خطوط پیشانی، چین اخم و کناره‌های چشم و یا کاهش فعالیت عضلات، مؤثر است و مدت اثر آن ۲ الی ۶ ماه است.
اما برای چین‌وچروک‌های جاافتاده و شکل‌گرفته عمیق پیشانی و اخم، کم اثر است و فقط کمک می‌کند که وضعیت این چروک‌ها بدتر نشود.

آر اِف سوزنی (Fractional RF) بر روی کدام نوع از چروک ها اثر ندارد؟

آر اِف سوزنی روی چروک‌های با منشأ عضلانی اثر ندارد. ممکن است روی چروک‌های سطحی پوستی اثرات جزئی و غیرقابل‌پیش‌بینی داشته باشد.

نقش هایفو و دستگاه‌های مشابه در جوان‌سازی و برطرف کردن چین‌وچروک چیست؟

هایفو و دستگاه‌های مشابه باعث جمع شدن نسبی عضلات می‌شوند و ممکن است باعث کم کردن نسبی خط خنده و خط اندوه شوند. اما روی چروک‌های سطحی پیشانی، چین اخم و دور چشم تأثیری ندارند.

انواع دستگاه‌های لیزر برای درمان چین‌وچروک و جوان‌سازی پوست

لیزرها متعدد هستند و هرکدام به نسبت توان خود تأثیراتی روی چروک‌ها دارند. بیشتر آن‌ها پوست را ملتهب می‌کنند و ممکن است به استراحت و خانه‌نشینی نیاز باشد.
انواع ملایم لیزرها چندمرحله‌ای و چند بارکاری هستند و تأثیر آن‌ها نسبی است.
کار با مجموعه لیزری ما فقط یک‌بار می‌باشد و در همان یک‌بار، بهتر از هر روش دیگری، چین‌وچروک و افتادگی پوست را درمان می‌کند. تأثیر این لیزر قابل‌مقایسه با هیچ روش دیگری نیست.

دوران نقاهت رفع چین‌وچروک با لیزر

اگرچه لیزری که نتایج خوب و ماندگاری دارد دارای دوران نقاهت و خانه‌نشینی است ولی با تجربه طولانی ما، تا چیزی دردسر نداشته باشد، اثر ندارد.
اثرات روش درمان با مجموعه لیزری ما برخلاف سایر روش‌ها مقطعی و کوتاه‌مدت نیست. بلکه اثرات آن ماندگار و همیشگی است و حداقل چهره را ۱۰ تا ۲۰ سال جوان‌تر می‌کند.

درمان چین‌وچروک همراه با جوان‌سازی پوست

مجموعه لیزری ما علاوه بر درمان اساسی چین چروک‌ها، چندین کار مهم دیگر را نیز انجام می‌دهد که هرگز با هیچ روش دیگری نمی‌توان به آن‌ها دست‌یافت.
پوست شما به معنای واقعی جوان می‌شود. این جوان‌سازی در چندین زمینه اتفاق می‌افتد:
۱- پوست کشیده می‌شود. این کشیده شدن یا لیفت، بسیار زیباتر و طبیعی‌تر از لیفت جراحی است و اصلاً قابل‌مقایسه با لیفت دستگاه‌های هایفو و اولترامی نیست.
۲- پوست از حالت افتادگی و شلی خارج می‌شود.
۳- پوست توپرتر از قبل می‌شود و صورت‌های تکیده به میزان قابل‌ملاحظه‌ای توپرتر و شکیل‌تر از پیش می‌شوند و این توپری و سفتی ماندگار است
دلیل اتفاق این تغییرات این است که لیزرها کلاژن‌های فرسوده پوست را می‌کنند و کلاژن‌های باقیمانده را از حالت شلی درمی‌آورند و به آن‌ها حالت فنری می‌بخشند و از همه مهم‌تر باعث تولید انبوه تارهای کلاژن و تارهای الاستیک نو می‌شوند.
۴- پوست روشن‌تر از قبل می‌شود و تمام کک‌ومک‌ها و اختلالات رنگ‌دانه‌ای که باگذشت سال‌ها بر روی پوست ایجادشده‌اند از میان می‌روند.

 


6079 بازدید از مطلب

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *